Tanıtım ve Oyun Kuralları
İçerik tablosu

Başlangıç Oyun Temelleri Screenshots Statü Malikane Tüccar Pazar Han
Demirci Haberci Görevler Klan Ayarlar Kuyumcu
Arkadaşlarım Premium Sıralama NPCs KurallarBaşlangıç

Şövalyeler; kralın onuru, zaferi ve adaleti için savaşlara giden kralın ortaçağda gerçek takipçileriydiler. Sorumluluklarından dolayı ışığın şövalyeleri olarak bilinirlerdi. Yinede tüm bu onurlamalar yeterli değildi ve yeminlerini bozarak kanlı saldırılarla kurbanlarınlarının ganimetlerini çalarak hazinelerini doldurdular. Bu şövalyeler karanlık sürü olarakta bilinirdi. Oyunda bağlı olduğun şövalyelik adına yemin et ve kendi kaderini ve dostlarını belirleyecek seçimini yap! Onurun için, itibarın için, zafer için savaş ve günlük erzağını bu zorlu ve ölümcül görevlerini yerine getirerek kazan. Tüm kararlar senin ellerinde!

Oyun Temelleri

Kayıt olduğunuzda kendinizi şövalyenizin statü sayfasında bulacaksınız. Burada karakteriniz hakkında önemli bilgileri ve kişisel linkinizi bulacaksınız, uygun linki yerleştirerek köylüleri şövalye ye çevirebilirsiniz. Mesela, linki arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz, kendi web sayfanıza koyabilirsiniz veya forumlarda imza olarak kullanabilirsiniz. Eğer birisi sizin linkinizi tıklarsa ödül olarak 1-3 altın elde edersiniz. Eğer bu kişi KnightFight´a kayıt olur ve bir şövalye olursa, siz bu kişiyi şövalye yaptınız demektir ve onun yarattığı köylülerden kazandığı altının %25 i kadarını siz kazanırsınız! Çevirdiğiniz her şövalye için eğer 3. seviye ye gelirlerse 250 altın ve 1 deneyim puanı elde edersiniz! Altınlarınızı karakterinizin özelliklerinin gelişmesi için eğitiminde yada daha iyi silah, zırh, kalkan, tılsım ve yüzük almak için harcayabilirsiniz.

Başka şövalyelere hemen meydan okuyabilirsiniz, bu mücadelede karakterinizin yetenekleri ve kullanılan eşyaların büyük rolü vardır. Daha fazla bilgi "Statü" bölümünde mevcuttur.

Özellikler listesi:
- Dövüş yeteneğini geliştirmek için yüzlerce silah, zırh, kalkan, tılsım ve yüzüklerden seçimini yap.
- Rakibine fazladan hasar vermek ve silahını büyülü güçlerle güçlendirmek için ruh taşı al.
- Varlığını ve görkemini göstermek ve iyileşme oranını arttırmak için malikaneni geliştir.
- Klan kur ve tüm bölgedeki en büyük kaleyi inşa et.
- Kendi bireysel hanedan armanı ayarla.
- Milyarlarca olası kombinezon içinden kendi bireysel karakter avatarını ayarla.
- Zırh giymek ve kalkanı kullanmak ve tek-çift el silahları kullanmak için becerilerini geliştir.
- Rakiplerinden birkaç adım önde olmak için dövüş yeteneklerini geliştir.
- Kalabalıkta göze çarpmak için silahına isim ver.
- Handaki çeşitli görevlere üstlen ve iyi veya kötü olmak istediğine karar ver.

Statü

Burada karakterinizin, şimdiye kadar ne kadar ganimet topladığını, özelliklerini, eşyalarını, ve ne kadar altınının olduğu gibi çok önemli bilgileri görebilirsiniz. Rakiplerine karşı eski savaşların detaylı istatistiklerini görürsünüz ve şimdiye kadar yarattığınız şövalyelerin listesini bulabilirsiniz. Şövalyenizin özelliklerini ve becerilerini geliştirebilirsiniz böylece daha gelişmiş silah ve zırh kullanabilirsiniz.

Burada karakterinizin bazı özelliklerini bulabilirsiniz:

Eğilim
Oyunda iyi veya kötü tarafa yollamanız seçtiğiniz tarafı belirler. Eğer eğiliminiz -50 ile +50 arasında ise, tarafsızsınızdır. Bazı eşyalar karakterlerin iyi veya kötü eğilimine göre sınırlandırılmıştır.
Güç
Güç, EĞER rakibinize vurabilmişseniz, ne kadar hasar vereceğinizi belirler.
Çeviklik
Daha iyi çeviklik, kullandığınız zırhınızı ve kalkanınızı daha verimli hale getirir.
Dayanıklılık
Dayanıklılık, ne kadar uzun savaşabileceğinizi ve kaç raunt etkinliğinizi sürdürebileceğinizi belirler.
Dövüş Yeteneği
Dövüş yeteneği, ataklarınızın ne kadar etkin olduğunu belirler.
Savuşturma
Savuşturma, rakibinizin ataklarına karşı koyma yeteneğinizi belirler.
Deneyim
Karakterinizle aynı yada daha üst seviyedeki karakterlerle savaşırsanız deneyim puanı kazanırsınız. Sizden daha yüksek seviyedeki karakteri yenerseniz 2 deneyim puanı alırsınız ve sizden daha yüksek seviyedeki karaktere yenilirseniz 1 deneyim puanı alırsınız, aynı seviyedeki karakteri yenseniz de yenilseniz de 1 deneyim puanı alırsınız! Yeterli deneyimi toplarsanız sonraki seviyeye yükselirsiniz; 3 beceri puanı kazanırsınız, maximum yaşam enerjiniz yükselir ve altın bonusu kazanırsınız.

Karakterin becerileri:

Zırh Becerisi
Daha yüksek zırh becerisi, daha iyi türlerde zırh ve kalkan almanızı sağlar.
Tek Elli Silah
Daha yüksek beceri, daha iyi türlerde tek elli silah almanızı sağlar.
Çift Elli Silah
Daha yüksek beceri, daha iyi türlerde çift elli silah almanızı sağlar.


Malikane

Malikanenin Geliştirilmesi
Malikanenizi geliştirebilirsiniz. Daha yüksek seviyedeki malikane, karakterinizdeki yaraları daha hızlı iyileştirir!
Karakterin Donatılması
Malikanenizde karakterinize yeni silahlarınızı ve yüzük, tılsım ve zırh gibi diğer eşyalarınızı donatabilirsiniz.
Şifacı
Şifacıdan yardım almak icin birkaç altın bağışla, mutlaka iyileşmen icin yardım edilecektir!

Tüccar

Tüccar; silahlar, kalkanlar, zırhlar, tılsımlar, yüzükler ve ruh taşları alıp satacaktır. Silah ve zırh alırken, sizin beceri seviyenize göre hangi silahların kullanılabileceğini tayin edilecektir. Yüzük, tılsım ve ruh taşlarının mevcudiyeti sizin seviyenize göre belirlenecektir. Bazı eşyalar karakterin eğilimine göre kullanılabilecektir.

Eşyalar:

Silahlar
İlk önce, sadece tek ve çift elli silahlar alabilirsiniz. Daha yüksek becerili seviyeye geldiğiniz zaman, dikenli topuz ve balta da alabilirsiniz. Savaş sırasında düşmanınıza verebileceğiniz hasarı silahlar arttırır. Yüksek seviyedeki silahlara 3 ruh taşına kadar ekleme yapılabilir.
Kalkanlar
Kalkanlar, savunmanızı geliştirir ve "Savuşturma" yeteneğinizi arttırır.
Zırhlar
Zırhlar, savunmanızı geliştirir.
Yüzükler
Yüzükler, hangi tür büyü ile yapıldığına bağlı olarak taşıdığı özelliğe göre becerilerinizi arttırırlar.
Tılsımlar
Tılsımlar, yüzüğün hangi tür büyü ile yapıldığına bağlı olarak, taşıdığı özelliğe göre becerilerinizi arttırabilirler. Bunlar aynı zamanda bu tip büyülere karşı savunmada kullanılabilirler.
Ruh Taşları
Ruh taşları, yuvası olan silahlara büyülü hasar hediye etmede kullanılır. 6 çeşit büyülü hasar vardır: buz, ateş, şimşek (tüccardan alınamaz), gölge (kötü eğilimli), kutsal (iyi eğilimli) ve ejder hasarı.


Pazar

Pazar bazı olanaklar sunar:

Satıcının tezgahı
Satıcının tezgahında alabilmek için 5 ila 7 arasında eşya bulacaksınız. Burada oyunun başka hiçbiryerinde olmayan özel eşyalar veya şimşek taşları size sunulur ve/veya tüccar da bulunan normal eşyaları değişik fiyatlarda bulursunuz. Alsanızda almasanızda, bu eşyalar size sunulan fiyatları ile 24 saat boyunca mevcut olacaktır. Yinede, pazarda iken tezgahtaki fiyatları pazardaki fiyatlarla karşılaştırmalışınız, belki düşündüğünüzden daha fazlasını ödeyebilirsiniz!
Alıcının tezgahı
Herhangi bir eşyanızı alıcıya teklif edebilirsiniz. Alıcı size bu eşya için bir teklif sunacaktır; teklif tüccardakine göre daha az veya daha fazla olabilir, bu yüzden fiyatları dikkatlice karşılaştırın! Eğer alıcının teklifini kabul ederseniz başka bir eşyayı hemen teklif edebilirsiniz. Eğer bu teklifi kabul etmez ve başka bir eşyayı pazarda satmaya çalışırsanız 6 saat beklemek zorundasınız.
Şans oyunu
Pazarda fiyatı 10 ila 100 altın arasında değişen adı kötüye çıkmış kabuk oyununu oynayabilirsiniz.


Han

Handa bitimi 1-12 saat arasında değişen çeşitli görevleri kabul edebilirsiniz. Bu görevleri bitirdiğiniz zaman altın ve arada sırada kıymetli taş kazanırsınız. Bu görevler görevin iyi veya kötü olmasına göre sizin eğiliminizi o yönde etkiler. Görevlerinizi dikkatlice seçin!

Demirci

Kullandığınız eşyanın yanında bulunan "Demirciye" butonuna tıkladığınız zaman demirci dükkanının olduğu sayfaya gidersiniz. Burada silahınıza istedğiniz ismi verebilirsiniz. Ayrıca, silahınıza düşmanınıza etki edebilecek büyülü hasar veren 3 taneye kadar ruh taşı bağlayabilirsiniz; kullanılan ruh taşının türüne göre hasar türü değişir. Bu büyülü hasarı sadece büyülü tılsımlar (tüccardan alınabilir) koruyabilir. Demirci aynı zamanda her silahı üç kere keskinleştirerek geliştirebilir; her keskinleştirme hasar aralığına eklenir.

Haberci

Kraliyetin haberci servisi sizin diğer oyunculara haber göndermenizi/almanızı sağlar. Burada ayrıyeten saldırı ve savunma raporlarını da görebilirsiniz.

Görevler

Burada diğer şovalyelerden ne kadar iyi olduğunuzu görebilmeniz için düello yapabilirsiniz. Eğer kendinizden düşük seviyedeki (-5 seviye) şövalyelere meydan okursanız, deneyim puanı kaybedersiniz; leveliniz ne kadar yüksekse o oranda deneyim puanı kaybetmeyeceğiniz saldırı aralığınız genişler (level 51'den itibaren!). Eğer seviyenizle aynı yada daha yüksek rakiplerle meydan okursanız, deneyim puanı kazanırsınız. Eğer ışığın şövalyesine karşı savaşırsanız, eğiliminiz kötüye doğru kayar yada karanlık sürüye karşı savaşırsanız tam tersi olur. Eğer düelloyu kazanırsanız, rakibinizin yaklaşık %5-10 arasında altınını alırsınız.

Savaş Sonucu
Savaşlar raundlardan meydana gelir. Daha yüksek dayanıklılık, daha fazla savaş raundu sürdürebilirsiniz demektir. Her raunt boyunca başarılı bir atağın olabileceğini yada savunanın atağı savuşturabileceğini şans faktörü belirler; bu faktör dövüş yeteneği ve savuşturma özelliklerinin ne kadar önemli olduğunu gösterir. Meydan okuyan kişi ilk saldırıyı yapar. Eğer atak başarılıysa, verilen hasar, savunanın karşıladığı hasarı şans faktörü belirler. Bu fark (eğer pozitifse) defans yapanın kalan yaşam enerjisinden çıkarılır. Eğer bir oyuncunun yaşam enerjisi 10 puanın altına düşerse, otomatik olarak kaçar ve savaşı kaybeder. Daha fazla zarar veren oyuncu galip sayılır. Hasar büyülü silahlarla yükseltilebilir fakat bu büyülü hasar doğru tılsımla yok edilebilir. Mesela bir silah +2 buz hasar ile hasarı arttılabilir ve karşı taraf +1 koruyucu buz tılsımı kullanıyorsa, silahım maksimum ve minimum hasar aralığı 2 yerine 1 artar. Tüm savaş istatistikleri savaş raporunda ayrıntılı olarak gösterilir.

Buradan karakterinizi hırsız şövalye yada zayıf ve fakirlerin koruyucusu şeklinde tarafına uygun bir şekilde değişecek görevlere gönderebilirsiniz. Karakteriniz başarılı görevlerde altın kazanır ama başarısız olursa hiçbirşey gelmez!

Klan

Buradan çoğu oyuncu klan kurabilir. "Klan" linkini kullanarak var olan bir klanı arayabilir ve üyelik için başvuru yapabilirsiniz, veya karakteriniz 5. seviyeye ulaştığında 1000 altın harcayarak kendi klanınızı kurabilirsiniz. Klana katıldığınızda ya da kurduğunuzda, "Klan" linkinin altında yeni menü seçenekleri göreceksiniz. Klanın kurucusu ya da yöneticisi iseniz yeni üyeleri kabul edebilir, kişisel yetkiler verebilir veya klan üyesini atabilirsiniz. Daha önceden klanı terk eden yada atılan klan üyeleri yeniden klana girebilmek için 7 gün beklemek zorundadırlar! Buradan, klan kalesini de genişletebilirsiniz; her genişletmede klanda olabilecek şovalye sayısını arttırabilirsiniz. Klan kalesinin geliştirilmesinde, klanın klan üyelerinden toplanan altına daha fazla ihtiyacı olacaktır.

"Klan savaşı" menüsünde, klanınızın adminleri başka bir klana savaş ilan edebilir. Tüm savaşlar 24 saatlik bekleme döneminden sonra başlar ve 7 gün sürer, savaş sürecinde, savaşılan klanlarla olan tüm savaşlar kaydedilir. Tüm savaşlar için, 7 gün boyunca, galibiyet sayısı, verilen hasar, bağış kaydedilir ve bu kategorilerin ikisinde daha yüksek puan yapan klan galip ilan edilir. Kazanılan/kaybedilen savaş sayısı klanlar sıralamasında ve klan profilinde gözükür. Klanda 5 veya daha fazla üyesi olan klanlar savaş ilan edebilirler; herhangi bir zamanda klandaki üye sayısı 5 in altına düşerse, aktif klan savaşları bitecektir ve klanın mağlubiyeti ile kaydedilecektir! Aynısı savaş başladıktan sonra üyelerinin %20sinden fazlasını kaybeden klanlar içinde geçerlidir, üye sayısı kriterine uymayan klan için yenilgi olarak savaş sonuçlanacaktır. Ek olarak klanlar sadece kendi üye sayılarına %80 fazla veya eksik üyeye sahip olan klanlara saldırabilirler, bu aralıkta bulunmayan klanlar ise savaşa karşı klanın onayıyla başlayabilirler. En az iki hafta önce kurulmuş olan klanlar savaş ilan edebilirler. Eğer klanın bir üyesi savaş sırasında klanı terk etmişse, savaş bitene (veya başka bir zamana) kadar klana geri alınmaz, 7 gün boyunca klana yeniden giremez! Tüm klanlar aynı anda en fazla 5 savaş yapabilirler ve rakip klana teslim olarak savaşı bitirebilirler; teslim olmak her zaman için karşı tarafın klanına karşı mağlubiyetle sonuçlanır. Tüm savaşlar klana, karşı klandaki her 10 üye için 1,000 altına mal olacaktır (örnek: 50 üyesi olan klana savaş açmak için 5,000 altın lazımdır).

Ayarlar

Buradan hesabınızın ayarlarını değiştirebilirsiniz. Örnek olarak, karakterinize bazı arka plan bilgilerini ekleyebilirisiniz veya şövalye linkinize tıklayan kişilere yollanan bir metin oluşturabilirsiniz! Premium hesabınız varsa, karakterinizin adını istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Premium

"Premium" linki sizi Premium hesabı alabileceğiniz bölüme götürür. 500 kıymetli taşa 30 günlük Premium süresini değiştirerek Premium oyuncusu olabilirsiniz, oyundaki reklamlardan kurtulursunuz, daha sık savaşabilirsiniz, karakter avatarını değiştirebilir ve diğer faydalardan hoşlanabilirsiniz! Kuyumcudan alınan bir Premium bileti 500 taş karşılığı değiştirilebilir.

Kuyumcu

Buradan kıymetli taş biletleri alabilirsiniz. Aktive ettiğiniz her kıymetli taş bileti hesabınıza 500 kıymetli taş olarak eklenir. Kıymetli taşlar özel eşyalar alımında veya Premium hesabı aktive etmede kullanılabilir. Kıymetli taşları 2:1 oranında altına çevirmede de kullanabilir. Araştırma görevlerinde (handaki) görevi tamamladığınız için ödül olarak kıymetli taş kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarım

Burada sizin linkinizi tıklayan ve aynı oyun evrenine karakter kayıt edenleri veya kayıt sırasında sizi arkadaş olarak kaydedenlerin listesini görebilirsiniz. Linkinize tıklayan olursa 1-3 altın kazanırsınız. KnightFightta üyelik alırsa, yarattığınız şövalye seviye 3´e ulaştığında size 250 altın kazandıracaktır. Seviye 10´a ulaştığında, size bedava 100 kıymetli taş kazandıracaktır! Dikkat: Herhangi suistimal tespitinde, çoklu karakterle oynamak gibi, ilgili tüm hesapların kalıcı silinmesine neden olacaktır!

Sıralama

Buradan genel olarak en başarılı şövalyeleri ve klanları görebilirsiniz ve ayrıca çeşitli kategorilerdeki haftanın en iyi 1000 sıralamasını da bulabilirsiniz; her hafta Cuma akşamları bu liste güncellenecektir. PvP olarak adlandırılan bu sıralama oyuncunun son 4 haftalık aktivitelerini baz alacaktır. Galibiyet/mağlubiyet sayıları, kazanılan deneyim puanları ve kazanılan altın miktarları kullanılarak oluşturulan veriye göre PvP sıralaması belirlenir. Son hafta yapılan savaşların etkisi 2., 3. veya 4. haftaya göre daha fazladır.

Top 1000 listesindeki oyunculara aşağıdaki rütbeler ve ona bağlı olarak semboller verilmiştir:

Sembol İyi Tarafsız Kötü
Er
Er
Er
Er
Er
Er
Onbaşı
Onbaşı
Onbaşı
Onbaşı
Onbaşı
Onbaşı
Çavuş
Çavuş
Çavuş
Çavuş
Savaş Habercisi
Savaş Habercisi
Teğmen
Teğmen
Teğmen
Teğmen
Ordu Reisi
Ordu Reisi
Üsteğmen
Üsteğmen
Üsteğmen
Üsteğmen
Karanlık Muhafızı
Karanlık Muhafızı
Kaptan
Kaptan
Kaptan
Kaptan
Kan Emici
Kan Emici
Süvari
Süvari
Süvari
Süvari
İntikam Suikastçisi
İntikam Suikastçisi
Yarbay
Yarbay
Yarbay
Yarbay
Savaş Zalimi
Savaş Zalimi
Mareşal
Mareşal
Mareşal
Mareşal
General
General
Feldmareşal
Feldmareşal
Feldmareşal
Feldmareşal
Savaşın Prensi
Savaşın Prensesi
Lord Mareşal
Leydi Mareşal
Lord Mareşal
Leydi Mareşal
Savaşın Büyük Dükü
Savaşın Büyük Düşesi
Işığın Şövalyesi
Işığın Şövalyesi
Efsane
Efsane
Karanlığın Prensi
Karanlığın Prensesi
NPCs

All accounts that are inactive for over a year will be automatically transformed into NPC (non-player character) accounts. The NPC accounts are automatically controlled by the system. You can recognize them by the "NPC" title in their avatar that replaces the PvP rank symbol. NPC accounts have the same characteristics as normal players - they attack, their level increases, they equip themselves with weapons and items and they participate in wars, if they are members of a guild that has a running guild war. NPC accounts do not have PvP ranks and do not appear in the high score.

Please note that NPC accounts are instantly restored to normal accounts as soon as the former owner logs into the account!

Kurallar:

1) Oyuncular üyelikleri üzerinde hiçbir yasal hakka sahip değildirler.
2) Oyuncular, oyun operatörleri, oyun ve forum adminlerinin verdiği talimatlara dikkat etmek zorundadırlar.
3) Spam mail yada chat ve forumlarda Flood (bir mesajı birçok kez yollamak) yaparak Av Linki yollamak, bu olaylara karışmış bütün üyelerin üyeliklerinin silinmesine sebep olabilir.
4) Bütün Buglar (Programlamadan doğan hatalar) KnightFight ekibine mümkün olduğunca çabuk bildirilmelidir. Herhangi bir bug ı kullanarak menfaat sağlayan üyelerin kayıtları silinecektir.
5) Multi üyelik (bir şahsın bir sunucuda birden fazla üyelik açması) yada herhangi başka bir şekilde hile yapmak kesinlikle yasaktır. Bu suçlara iştirak edenlerin üyelikleri hemen silinecektir. Farming yapılması (kendi multi karakterlerinize saldırmak ya da sizin saldırmanız için başkaları tarafından oluşturulan karakterlere saldırmak) karakterinizin herhangi bir uyarıya yada istisnaya gerek olmadan silinmesine neden olacaktır!
6) Script, bot ve benzeri programların kullanılarak oyundaki işlemlerin otomatikleştirilmesi karakterinizin silinmesine neden olur. Scriptler/Botlar, oyundaki herhangi bir işlemin otomatik olarak ya da kullanıcı tarafından manuel olarak yapılmasını sağlayan tüm programları içerir. Oyun sunucusundan veya oyun sayfalarından direkt olarak data okumak ta bu işlemlerin içine girer. Ayrıca link değiştirme servislerinin ya da karakter linklerinizin otomatik olarak tıklanılmasını sağlayan internet servisleri de bu kategori de değerlendirilir!
7) Diğer üyelere ya da KnightFight Ekibi ne hakaret eden kişilerin üyelikleri uyarılmadan silinebilir.
8) Üyelerin oyunun parçalarını ya da hesaplarını açık arttırma sitelerinde ya da başka yollarla satmalarına izin verilmez. Bu tip durumlara karışmış üyelikler silinir.
9) Bir üyenin başka bir üyenin üyeliğini onun izni olmadan kullanması veya hacklemesi üyeliğinin silinmesi ile sonuçlanır.
10) Oyunda ve/veya oyun forumundaki kullanıcı isimlerinde, klan ismi/tag larında çirkin, pornografik, yasadışı, politik ya da aşırı sağcı içerik kullanan üyelikler silinir.
11) Oyun içi mesajlaşma veya forumdaki özel mesajlarla çirkin, pornografik, yasadışı, cinsiyet ayrımcılığı veya politik açıdan radikal (Neo-Nazi, ırkçılık vb.) içerikli mesaj gönderen kullanıcıların veya bu tarz içeriği karakter tanıtımlarında (yazı ya da resim) kullananların üyelikleri silinir.
12) Bütün üyelerin kendi Av Linklerine sahip çıkması gerekmektedir. Forumlara, sohbet odalarına, ziyaretçi defterlerine yollanan linklerden KnightFight ekibi sorumluluk kabul etmemektedir.
13) Tamamlanan bir klan birleşmesinin ardından klanı yetkisiz bir şekilde ele geçiren ya da herhangi bir şekilde bir karakteri hackleyen kullanıcıların üyelikleri silinir!
14) Oyun içi mesajlaşma ya da forumdaki özel mesaj yöntemiyle diğer üyeleri kızdıracak ya da provoke edecek şekilde sürekli mesaj göndermek yasaktır. Diğer üyelerden şikayet geldiği takdirde uyarılır, tekrarı halinde üyeliğiniz silinir. Sürekli aynı karakterden/karaktere saldırı almak/yapmak bu kategoriye GİRMEZ!!!
15) Oyun içi mesaj ya da forum özel mesajları ile diğer üyeleri klanınıza davet etmek yasaktır. Forumlarda bu amaçlı konular açılmıştır. Diğer üyelerden şikayet geldiği takdirde uyarılır, tekrarı halinde üyeliğiniz silinir!
16) Av Linkleriniz hiçbir sekilde kısa url ve yönlendirilmiş bir şekilde olmamalı, kişilerin bilerek ve kendi iradeleri ile tıklayabilecekleri şekilde fare imlecinin üzerine getirilmesi halinde browser´dan belli olacak şekilde kullanılmalıdır. Linkinizi belli bir yazı ile oluşturabilirsiniz. Bu kurala uymayan üyelerin üyelikleri silinir.
17) KnightFight´in yapısını bozacak şekilde araç/bots/script lerin dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu tip eylemlerde bulunan üyelerin üyelikleri silinecektir. (bkz. 6 No'lu Kural)
18) Klan ya da karakter tanıtımlarının içerikleri sayfa yapısını bozacak ya da oyundaki çerçeveleri bozacak şekilde olmamalıdır (Maksimum genişlik =530 piksel!)Tanıtımı gereksiz şekilde uzatan ya da saldırı alınmasını zorlaştıracak şekilde anlamsız yazıların, resimlerin ya da boşlukların kullanılması yasaktır.
19) Klan ya da karakter tanıtımlarında karakter isimleri ya da savaş raporları kullanılabilir ANCAK eğer ilgili kullanıcı silinmesini istediği takdirde tanıtım sayfalarından hemen kaldırılmalıdır. Ayrıca aynı bilgileri hakaret edici şekilde kullanmak ta doğal olarak yasaktır!

Google Analytics

This website uses Google Analytics, a web analytics service provided by Google, Inc. (“Google”). Google Analytics uses “cookies”, which are text files placed on your computer, to help the website analyze how users use the site. The information generated by the cookie about your use of the website (including your IP address) will be transmitted to and stored by Google on servers in the United States. Google will use this information for the purpose of evaluating your use of the website, compiling reports on website activity for website operators and providing other services relating to website activity and internet usage. Google may also transfer this information to third parties where required to do so by law, or where such third parties process the information on Google’s behalf. Google will not associate your IP address with any other data held by Google. You may refuse the use of cookies by selecting the appropriate settings on your browser, however please note that if you do this you may not be able to use the full functionality of this website. By using this website, you consent to the processing of data about you by Google in the manner and for the purposes set out above.